„Parim noor instrumentalist 2022“ tulemused

Siia laekuvad järjest vabariikliku konkursi lõpptulemused:

KANNEL (avalikustatud 11.04.22)
Kandle TULEMUSED LEIAD SIIT
Žürii üldine tagasiside on leitav SIIT
Žürii koosseisu kuulusid: Hedi Viisma, Kaarin Aamer, Liina Lill

0 VANUSERÜHM 
(õpilased osalesid vabariiklikus voorus, kuna videokonkursi formaadi tõttu jäid ära regionaalsed eelvoorud)
- I koht        Suvi Mikelsaar
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi 
- II koht        Nora-Avni Govind
Saku Muusikakool, õp Laura Linnaks
- III koht        Kariin Koik
Saku Muusikakool, õp Laura Linnaks

- Diplom        Mariete Kukk 
Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, õp Ann Kase

 

I VANUSERÜHM
- I koht ja eripreemia J.Kriegeri „Bourree“ esituse eest Mirtel Suumann
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi
- I koht        Marta Muradyan
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi
- II koht         Enely Needo
Võru Muusikakool, õp Elise Võsu
- II koht         Grit Klement
Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, õp Ann Kase
- III koht ja eripreemia J.Pachelbeli „Saraband“ esituse eest Katariina Oks
Viimsi Muusikakool, õp Ella Maidre
- III koht         Krõõt Kull
Tallinna Muusikakool, õp Anna-Liisa Eller
- III koht         Emili Kirschenberg
Saue Muusikakool, õp Pille Karras
- III koht         Marken Mürk
Võru Muusikakool, õp Elise Võsu

- Diplom     Kaisa Lusti
Rakvere Muusikakool, õp Ann Kase
- Diplom     Lisbet Hillak
Tartu Valla Muusikakool, õp Külli Org
- Diplom     Helmi Russak
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi
- Diplom     Teele Lõhmuste
Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, õp Ann Kase
- Diplom     Samira Sadõhova
Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, õp Ann Kase

II VANUSERÜHM
- I koht         Bente Marta Perm
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi
- II koht         Karola Ostra
Võru Muusikakool, õp Elise Võsu
- II koht         Margaret Astover
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi
- III koht ja eripreemia artistlikkuse eest
Ronja Reemann
Viljandi Muusikakool, õp Pille Bergmann
- III koht         Ronja Kralik
Tallinna Muusikakool, õp Anna-Liisa Eller
- III koht         Luisa Koitmaa
Keila Muusikakool, õp Pille Karras
- III koht         Getter Maapalu
Viimsi Muusikakool, õp Ella Maidre
- III koht         Ellen Maria Rüütel
Tallinna Muusikakool, õp Malle Vihul
- III koht         Grete Marie Eisenschmidt 
Pärnu Muusikakool, õp Elo Kalda

- Diplom     Lilian Sienna Sild
Viimsi Muusikakool, õp Laura Lindpere
- Diplom     Trini-Li Kötsi
Keila Muusikakool, õp Pille Karras
- Diplom     Marianne Veeberg
Türi Muusikakool, õp Pille Bergmann
- Diplom     Emily-Nette Paidre
Ülenurme Muusikakool, õp Hanna Alajaan
- Eripreemia lavalise sarmi eest  Liis Laagemann
Türi Muusikakool, õp Pille Bergmann


III VANUSERÜHM
- I koht         Anita Kelsi Rieberg
Tallinna Muusikakool, õp Malle Vihul
- I koht         Marta Johanna Kärmas 
Pärnu Muusikakool, õp Elo Kalda
- II koht         Katariina Kang
Saku Muusikakool, õp Laura Linnaks
- III koht         Elly Cisela Kraus
Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool, õp Ella Maidre
- III koht         Mariann Koik
Saku Muusikakool, õp Laura Linnaks

- Diplom     Anni Mae Kuum
Viimsi Muusikakool, õp Laura Lindpere
- Diplom     Laura-Johanna Käärma
Pärnu Kunstide Kool, õp Raili Käär
- Diplom     Karina Partasjuk
Lasnamäe Muusikakool, õp Virve Tali
- Diplom     Britta Kaare
Lasnamäe Muusikakool, õp Virve Tali
- Diplom     Lenna Purga
Viljandi Muusikakool, õp Pille Bergmann
- Diplom     Heldin Laidvee
Tallinna Muusikakool, õp Malle Vihul

        
IV VANUSERÜHM
- I koht         Hanna Marii Mängel
Viimsi Muusikakool, õp Laura Lindpere
- II koht ja eripreemia kohustusliku teose esituse eest Liidia Baranyai 
Heino Elleri Muusikakool, õp Ruth Kuhi
- III koht ja eripreemia A.Männiku „Vihmasabin“ esituse eest  Emma Loora Mängli
Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool, õp Ella Maidre
- III koht ja eripreemia C.P.E.Bachi „Solfeggietto in c-minor“ esituse eest Elsa Lydia Virta
Pärnu Kunstide Kool, õp Raili Käär
- III koht         Merit Roseniit
Pärnu Muusikakool, õp Elo Kalda

- Diplom         Greth Vohu
Viimsi Muusikakool, õp Laura Lindpere
- Diplom         Sireliis Viiberg
Võru Muusikakool, õp Elise Võsu
- Diplom     Eliise Pikk 
Viljandi Muusikakool, õp Pille Bergmann

___________________________________________________________

VIIUL & VIOOLA (avalikustatud 04.04.22)
A-kategooria TULEMUSED LEIAD SIIT
B-kategooria TULEMUSED LEIAD SIIT
Žüriiliikmete üldine tagasiside on leitav SIIT
Žürii koosseisu kuulusid: Liisa Välja, Linda-Anette Verte, Merle Kaadu

___________________________________________________________

KITARR (avalikustatud 29.03.22)
KITARRIDE TULEMUSED LEIAD SIIT
Žüriiliikmete üldine tagasiside on leitav SIIT
Žürii koosseisu kuulusid: Julia Reinman, Mart Soo ja Tiit Peterson

___________________________________________________________

TŠELLO & KONTRABASS (avalikustatud 29.03.22)
TŠELLODE JA KONTRABASSIDE TULEMUSED LEIAD SIIT
Žüriiliikmete üldine tagasiside on leitav SIIT
Žürii koosseisu kuulusid: Siluan Hirvoja, Andres Kungla ja Tõnu Jõesaar


___________________________________________________________

AKORDIONID (avalikustatud 22.03.22)
AKORDIONITE TULEMUSED PDFina LEIAD SIIT
Žüriiliikmete üldine tagasiside, kommentaar igalt žüriiliikmelt SIIN
Žürii koosseisu kuulusid: Tiina Välja, Sirje Mõttus ja Allan Jakobi

___________________________________________________________

LÖÖKPILLID (avalikustatud 14.03.22)
LÖÖKPILLIKONKURSI TULEMUSED PDFina LEIAD SIIT

Žürii üldine tagasiside vabariiklikus voorus osalenud noorte löökpillimängijate kohta leiab SIIT
Žürii koosseisu kuulusid: Gertrud Leopard, Vambola Krigul ja Rein Roos