logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017“ TROMPETI JA MADALATE VASKPILLIDE eriala vabariikliku konkursi tulemused

25.03.2017


Tallinna Muusikakeskkoolis 25.03.2016 žürii: Erki Möller, Kait Tiitso, Priit Paabo

Alt-tromboon
I vanuserühm
I koht Ott-Kaarel Kümnik, Saue MK, õp. Johannes Kiik, km. Tatjana Tsitovitš
II koht Romet Luik, Viljandi MK; õp. Arno Anton, km. Kristi Kärmas
diplom Andreas Metsla, Pärnu MK, õp. Arvi Sommer, km. Jaana Vetšerkovskaja

Tromboon
I vanuserühm
I koht Mariann Matteus, Tartu Valla MK, õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp
II koht Oskar Nõmm, H. Elleri nim. MK, õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp
II koht Lauri Küünal, Tartu II MK, õp. Gunnar Pettaig, km. Kaja Bleive
III koht Markus Antson, Nõmme MK, õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm
III koht Rainis Lükk, Väike-Maarja MK, õp. Vallo Taar, km. Rutt Vilu
diplom Roland Lepland, Otepää MK, õp. Arno Anton, km. Ülle Rebane

II vanuserühm
I koht Mart Erik Põdra, TMKK, õp. Andres Kontus, km. Meeli Ots
II koht Rasmus Leopard, Otepää MK; õp. Arno Anton, km. Ülle Rebane
II koht Oliver Meresmäe, Märjamaa Muusika-ja Kunstikool, õp. Tanel Juksaar/Tõnu Soosõrv, km. Kulla Aavik
III koht Silver Nikkel, Lihula Muusika- ja Kunstikool, õp. Mati Põdra, km. Merje Vahula
diplom Mihhail Janevitš, Kohtla-Järve MK, õp. Mihkel Haljaste, km. Irina Sbrodova

III vanuserühm
I koht Hendrik Jaak Sepp, Viljandi MK, õp. Arno Anton, km Kristi Kärmas
II koht Sten Marcus Nelson, Nõmme MK. õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm
III koht Argo Ers, Jõhvi MK, õp. Raivo Kallas, km. Jelena Gromova
diplom Alvar Žukovski, Põltsamaa MK, õp. Urmas Mägi, km. Õie Aruoja

IV vanuserühm
II koht Robin Ruus, Viljandi MK, õp. Arno Anton, km. Kristi Kärmas
III koht Raimo Pindus, Lasnamäe MK,õp. George Butler, km. Neeme Arras
III koht Karl Heindrich Rikkinen, Kohila Koolituskeskuse MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli

Bariton
I vanuserühm
I koht Karep Rutov, Vastseliina MK, õp. Urmas Himma, km. Inga Schmidt

Eufoonium

I vanuserühm
I koht ja konkursi GRAND PRIX Kristo Varul, Kose MK, õp. Olev Roosa, km. Natalja Lunjova
II koht Erik Kotkas, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
III koht Timofei Markin, Nõmme MK, õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm
III koht Martin Banatovski, Nõmme MK; õp. Mart Kivi, km. Arvo Ülenõmm
diplom Oliver Veimer, Türi MK, õp. Peep Heinaste, km. Siret Heinaste
diplom Jegor Nefjodov, Lasnamäe MK, õp. George Butler, km. Neeme Arras

II vanuserühm
I koht Artur Joonatan Saumets, Elva MK, õp. Karl Vakker, km. Ave Hernits
II koht Vaiko Aasaküla, Võhma, MK, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas
II koht Martin Linna, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
III koht Karl Miller, Põltsamaa MK, õp. Urmas Mägi, km. Õie Aruoja


III vanuserühm
I koht Kaur Kangur, Tartu II MK, õp. Gunnar Pettaig, km. Kaja Bleive
II koht Dominik Klimenko, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
III koht Kristjan Hansen, Tapa Muusika- ja Kunstikool, õp. Jüri Tüli, km. Darja Roditšenko

IV vanuserühm
I koht Karl Abro, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Uustalu
diplom Faustin Maurel, Kadrina Kunstidekool, õp. Kaido Järvsoo, km. Piret Villem


Tuuba
I vanuserühm
II koht Rasmus Nurme, Nõmme MK, üp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Nurmsalu
II vanuserühm
II koht
Karl Andreas Mätlik, Kose MK, õp. Olev Roosa, km. Maiu Roosa
III vanuserühm
I koht Rasmus Ruubel, Viljandi MK, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas
II koht Toomas Oskar Kahur, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III koht Oskar Aberut, Rae Huvialakool, õp. Kaido Järvsoo, km. Svea Ideon-Marks
IV vanuserühm
II koht Uku Maitsalu, Lasnamäe MK, õp. George Butler, km. Neeme Arras

Alt
I vanuserühm
II koht Säde Helis Pärn, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Uustalu
III koht Martin Malk, Kose Muusikakool, õp. Olev Roosa, km. Natalja Lunjova
diplom Liisbet Kase, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
diplom Klemet Kruusmann, Kohila Koolituskeskuse Muusikakool, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli

IV vanuserühm
III koht Elisabeth Luisk, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Uustalu

TROMPET

I vanuserühm

I koht Jan Marius Laur, Viimsi MK, õp. Aavo Ots, km. Kaisa Laasik
I koht Johannes Oras, Viljandi MK, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas
II koht Kristjan Erik Kalling, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II koht Tristan Ruut, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II koht Art- Gregor Vendelin, Vändra MK, õp. Kalev Saar, km. Tiiu Vaino
III koht Ally-Emely Lensment, Pärnu-Jaagupi MK, õp. Kaido Kivi, km. Annely Ojasaar
III koht Margus Möller, VHK MK; õp. Erki Möller, km. Yvetta Uustalu
III koht Gabriel Terras, VHK MK, Õp. Taavi Kuntu, km. Gerli Ild
III koht Timo Tingas, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
diplom Franz Piirmets, Türi MK, õp. Peep Heinaste, km. Marju Riisikamp
diplom Hendrik Reile, Keila MK, õp. Rait Erikson, km. Kairi Vavilov
diplom Herbert Rekor, Viljandi MK, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas
diplom Ervin Albert Saumets, Elva MK, õp. Karl Vakker, km. Ave Hernits

II vanuserühm
I koht Karl Reimand, H. Elleri nim. Mk, õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp
II koht Markus Koks, Võhma MK, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas
II koht Martin Luisk, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II koht Martin Pajumaa, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
III koht Kusti Mikelsaar, Viljandi MK, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas
III koht Sass-Kristofer Kase, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III koht Olari Rüütelmaa, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
diplom Paul Kask, Kohila Koolituskeskuse MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
diplom Kalev Ifan Pechter, Ülenurme Mk, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits

III vanuserühm

I koht ja trompeti konkursi GRAND PRIX Mattis-Johan Mere, Viimsi MK, õp. Aavo Ots, km. Kaisa Laasik
II koht Priiten Leemet, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Uustalu
II koht Markus Vind, Kohila Koolituskeskuse MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III koht Rauno Rüütelmaa, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
diplom Alex-Christian Jõgiste, Keila MK, õp. Rait Erikson, km. Kairi Vavilov
diplom Kirill Sljunko, Lasnamäe MK, õp. Ivar Tillemann, km. Milena Borissevitš

IV vanuserühm

II koht Karl Kivi, Pärnu MK, õp. Arvi Sommer, km. Anu Russak
II koht Mihhail Trifanov, Kreenholmi MK, õp. Evgenii Kolbanov, km. Jekaterina Parantajeva
diplom Richard Robin Paukson, Keila MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Pille Parm
diplom Jan-Erik Pirts, Nõmme MK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli



harju

Copyright EML 2016