logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017“ METSASARVE eriala vabariikliku konkursi tulemused

20.03.2017


Konkurss toimus Tartu I Muusikakoolis. Žürii töös osalesid metsasarve eriala õpetajad

I vanuserühm

II koht Saskia Lee Hainsoo, Ülenurme MK, õp.
Gunnar Pettaig, km Ave Hernits
II koht Maksim Petrov, Pärnu Muusikakool, õp. Arvi Sommer, km. Toivo Traks
III koht Melissa-Elise Kase, Tallinna Muusikakool, õp. Marge Marjan, km. Merle Neem
III koht Elektra Rebecca Milani, Tartu I Muusikakool, õp. Urmas Himma, km. Ieva Kostanda
III koht Johanna Rüütelmaa, Tabasalu  Muusikakool, õp.
Valdo Rüütelmaa, km. Valdo Rüütelmaa
diplom Tommi Tammemäe, Tabasalu  Muusikakool, õp.
Valdo Rüütelmaa, km. Valdo Rüütelmaa

II vanuserühm

I koht Uku Astover, Tartu I Muusikakool, õp. Urmas Himma, km. Ieva Kostanda
I koht Aleksander Lavrinenko, Türi Muusikakool, õp. Ants Oidekivi, km. Miina Jõgisalu II koht Lauri Ruuder, Võru Muusikakool, õp. Jose Antonio Page Ramires, km. Žanna Ranna
II koht Gustav Talmar, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Vigo Uusmäe, km. Arvo Ülenõmm
III koht
Ekke Kivistik, Nõmme Muusikakool, õp. Vigo Uusmäe, km. Arvo Ülenõmm
III koht Cedric Sebastien Mäeväli, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Kalle Koppel, Kalervo Kulmala, km. Riina Joller
III koht
Robin Mattias Müür, Otepää Muusikakool, õp. Arno Anton, km. Ülle Rebane
III koht Eliisa Marta Tammeleht, Vastseliina Muusikakool, õp. Urmas Himma, km. Inga Schmidt

diplom Tuuli Kruusmägi, Märjamaa Muusika- ja kunstikool, õp. Tanel Juksaar/Tõnu Soosõrv,
diplom Tristan Tedre, Tabasalu  Muusikakool, õp, Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja

III vanuserühm

I koht Jakob Täht, Räpina Muusikakool, õp. Kaido Otsing, km. Eva  Saar


II koht Marii Eliise Lumijõe, M. Lüdigi nim. Vändra Muusikakool, õp. Kalev Saar, km. Tiiu Vaino

II koht Eduard Tamra, Tartu I Muusikakool, õp. Urmas Himma, km. Ieva Kostanda

III koht Anders-Olaf  Hendrik, Karksi-Nuia Muusikakool, õp. Riina Reisma, km. Ivi Helju Harju

III koht Samuel Kastepõld, Lihula Muusika- ja Kunstikool, õp. Mati Põdra, km. Merje Vahula

III koht Evelyn Tukkev, Lasnamäe Muusikakool, õp. Mihkel Oss, km.Neeme Arras

III koht Miikael Martti Vatunen, Kuusalu Kunstide Kool, õp. Ott Kask, km. Mare Ots

IV vanuserühm

I koht Kairi Sosi, M. Lüdigi nim. Vändra Muusikakool, õp. Kalev Saar, km. Tiiu Vaino

I koht Nikita Matsuk, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Kalle Koppel,Kalervo Kulmala, km. Riina Joller

II koht Jako-Kaarel Härm, Tapa Muusika- ja Kunstikool, õp. Heili Liivsalu, km. Imbi Puusepp

III koht Jaagup Illak, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Kalle Koppel,Kalervo Kulmala, km. Riina Joller

III koht Rivo Johani, Viljandi Muusikakool, õp. Bert Langeler, km. Kristi Kärmas

V vanuserühm

I koht ja Grand Prix Mariel Oserov, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Kalle Koppel,Kalervo Kulmala, km. Riina Joller

 



harju

Copyright EML 2016