logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017“ Tallinna regiooni vaskpillide eriala konkursi tulemused

13.03.2017


Konkurss toimus Lasnamäe Muusikakoolis Žürii töös osalesid: Andres Peetson, Priit Aimla, Peeter Margus

TROMPET
I VANUSERÜHM
I KOHT; Margus Möller; VHK Muusikakool; Õp. Erki Möller, km. Yvetta Uustalu
I KOHT; Hendrik Tammsaar;Tallinna Muusikakool;Õp. Ivo Jürisson, km. Merle Neem
I KOHT; Tristan Ruut; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II KOHT; Kristjan Erik Kalling; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II KOHT; Timo Tingas; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III KOHT; Gabriel Terras;VHK Muusikakool;Õp. Taavi Kuntu, km. Gerli Ild   
DIPLOM; Paul Koff;VHK Muusikakool; Õp. Taavi Kuntu, km. Gerli Ild
DIPLOM; Sander Koff;VHK Muusikakool; Õp. Taavi Kuntu, km. Gerli Ild

II VANUSERÜHM
I KOHT; Sass-Kristofer Kase; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II KOHT; Martin Luisk;Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III KOHT; Andrei Krotov;Tallinna Muusikakool; Õp. Ivo Jürisson, km. Merle Neem

III VANUSERÜHM
II KOHT; Priiten Leemet; Nõmme Muusikakool; õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Raid-Uustalu
III KOHT; Kirill Sljunko; Lasnamäe Muusikakool; Õp. Ivar Tillemann, km. Milena Borissevitš

IV VANUSERÜHM
II KOHT; Jan-Erik Pirts; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
DIPLOM; Miikael Tikenberg;VHK Muusikakool;Õp. Taavi Kuntu, km. Gerli Ild

                METSASARV   
                I VANUSERÜHM
I KOHT; Andreas Tingas;Nõmme Muusikakool;Õp. Vigo Uusmäe, km. Arvo Ülenõmm
                II VANUSERÜHM
I KOHT; Gustav Talmar; TMKK; Õp. Vigo Uusmäe, km. Arvo Ülenõmm
III KOHT; Ekke Kivistik; Nõmme Muusikakool; Õp. Vigo Uusmäe, km. Arvo Ülenõmm
                    TROMBOON
I VANUSERÜHM
I KOHT; Markus Antson; Nõmme Muusikakool; Õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm
II KOHT; Aleksandr Galios; Lasnamäe Muusikakool; õp. George Butler, km. Neeme Arras

II VANUSERÜHM
I KOHT; Mart Erik Põdra; TMKK; Õp. Andres Kontus, km. Meeli Ots

III VANUSERÜHM
II KOHT; Sten Marcus Nelson; Nõmme Muusikakool; Õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm

IV VANUSERÜHM
III KOHT; Raimo Pindus;Lasnamäe Muusikakool; õp. George Butler, km. Neeme Arras

ALT
                I VANUSERÜHM
I KOHT; Liisbet Kase; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli            
I KOHT; Säde Helis Pärn;Nõmme Muusikakool; õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Raid-Uustalu
                        

IV VANUSERÜHM

II KOHT; Elisabeth Luisk; Nõmme Muusikakool; õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Raid-Uustalu

EUFOONIUM
I VANUSERÜHM
I KOHT; Timofei Markin; Nõmme Muusikakool; Õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm
II KOHT; Martin Banatovski; Nõmme Muusikakool; Õp. Mart Kivi, km. Arvo Ülenõmm
II KOHT; Jegor Nefjodov; Lasnamäe Muusikakool; õp. George Butler, km. Neeme Arras
DIPLOM; Rasmus Aksel Vooremaa; Huvikeskus KULLO; Õp. Valdo Rüütelmaa, km. Lilian Kapp
DIPLOM; Markus Genert Anto; Huvikeskus KULLO; Õp. Valdo Rüütelmaa, km. Lilian Kapp

IV VANUSERÜHM
I KOHT; Karl Abro ; Nõmme Muusikakool; õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Raid-Uustalu
DIPLOM; Siim Mansberg; G.Otsa nim Muusikakool; Õp. Tanel Juksaar, km. Tiiu Masing

TUUBA
I VANUSERÜHM
I KOHT; Rasmus Nurme, Nõmme Muusikakool; õp. Aigar Kostabi, km. Yvetta Raid-Uustalu
                    III VANUSERÜHM
III KOHT; Toomas Oskar Kahur; Nõmme Muusikakool; Õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
IV VANUSERÜHM
II KOHT; Uku Maitsalu; Lasnamäe Muusikakool; õp. George Butler, km. Neeme Arras
DIPLOM; Johann Hendrik Salupere; Nõmme Muusikakool; Õp. Toomas Paiste, km. Arvo Ülenõmm




harju

Copyright EML 2016