logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017“ SAKSOFONI eriala vabariikliku vooru tulemused

05.03.2017


Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2017“ Eriala: SAKSOFON Nõmme Muusikakool 05.03.2016 žürii: Samu Metsänen Olavi Kasemaa (v.a IV vanuserühm) Rene Laur (osaleb žürii töös III ja IV vanuserühmas) Valdur Neumann (v.a III vanuserühm)

O-vanuserühm

I koht
Hardi Nurmsalu, Tartu Valla Muusikakool, õp. Tiit Veigel km. Ele Sonn
Danila Zykov
, Kohtla-Järve Kunstide Kool, õp. Mihkel Haljaste, km. Asta Jugaste

II koht
Hugo Orgmets
, Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

III koht
Adele Jäetma,
Kadrina Kunstidekool, õp. Edvin Lips, km. Aime Lips
Rednar Moks, Rapla Muusikakool, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar

                                                                      

I vanuserühm

 

I koht
Mirtel Mooses, Kadrina Kunstidekool, õp. Edvin Lips, km Aime Lips

II koht
Oskar Arikainen,
Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov
Sander Punt, Võru Muusikakool, õp/km Jaan Randvere

III koht
Liisa Kantsik,
Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov
Mia Rõuk,
Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

diplom
Artur Rosenthal, Rapla Muusikakool, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar


II vanuserühm

II koht

Karl-Oskar Liivand, Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov
Mart Nikopensius,
H.Elleri nim. Muusikakool, õp. Ursula Chillaud km. Ieva Kostanda

III koht

Anete Jäetma, Kadrina Kunstidekool, õp. Edvin Lips, km. Aime Lips

diplom
Carl Marcus Kalda, Rakvere Muusikakool, õp. Artjom Roditšenko, km. Darja Roditšenko
Kasper Kalju Kivi, Rakvere Muusikakool, õp. Edvin Lips, km. Aime Lips

 

III VANUSERÜHM

 

I koht
Joonas Neumann,
Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

II koht

Uku Konsap, Võru Muusikakool, õp/km Jaan Randvere

III koht

Monika Annijerv, Nõmme Muusikakool. õp.Jandra Puusepp; km. Sandra Meindok

                       

diplom
Tähte Paalaroos,
Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov


                                   

IV VANUSERÜHM

 

I koht

Marko Lillemägi, Nõmme Muusikakool; õp.Sulev Sommer; km. Inga Lehto


II koht

Elisabeth Pae,Vanalinna HK Muusikakool, õp.Olavi Kasemaa;km. Kaisa Laasik


III koht
Ott Eric Ottender
, H.Elleri nim. Muusikakool, õp. Ursula Chillaud, km. Ieva Kostanda
Patrik Sebastian Unt, Rapla Muusikakool, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar

diplom
Celine Umborg,
Keila Muusikakool, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov



harju

Copyright EML 2016