logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017“ Loode-Eesti regiooni flöödi, klarneti, saksofoni konkursi tulemused

20.02.2017


Konkurss toimus 18.02.2017 Saue Muusikakoolis Flöödi eriala žürii töös osalesid: Mari-Liis Vihermäe, Linda Vood Klarneti ja saksofoni eriala žürii töös osalesid: Vahur Vurm, Aleksander Paal, Eve Neumann, Maret Melesk

Flöödi eriala konkursi tulemused

I vanuserühm

I koht
Kert Vahtre,
Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Kristi Hinsberg
II koht
Hiie Münter, Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Irina Troitskaja
III koht
Angela Muddi,
Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Kristi Hinsberg

Diplom huvitava kava toreda esituse eest
Roosi Mari Reede
Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Kristi Hinsberg

II vanuserühm

I koht
Gertrud Vesinurm, Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Kristi Hinsberg
II koht
Kaisa Arumeel, Kiili MK, õp Heli Meibaum, km Ädu Laur
II koht
Kärt Pihlap, Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Kristi Hinsberg
III koht
Pilleriin Saarepera, Rapla MK, õp. Angela Katkosilt, km Kristi Hinsberg

Diplom väljendusrikka esinemise eest
Kris Jette Piht, Tabasalu MK, õp Natalja Kostrõkina, km Tiia Tenno

 

 

Klarneti eriala konkursi tulemused

I vanuserühm

I koht
Triin Teneli Tammik, Tabasalu MK, õp. Katri Kaasik, km. Sigrid Vardja


II koht
Mattias Donner,
Saue MK, õp Andreas Aben, km Marina Jurtšenko

II vanuserühm

I koht
Agur Münter,
Rapla MK, õp Jandra Puusepp,  Hannes Altrov, km Lilian Jõesaar
II koht
Nathanael Ethan Paul Blowers,
Keila MK, õp Andres Teppo, km Pille Parm

III vanuserühm

II koht
Kaspar Marcus Paukson,
Keila MK, õp Andres Teppo, km Pille Parm

Saksofoni eriala konkursi tulemused

 

O vanuserühm

I koht
Rednar Moks,
Rapla MK, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar
II koht
Hugo Orgmets, Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

Diplom julge esinemise eest

Stefan Sarv, Rapla MK, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar

I vanuserühm

I koht
Oskar Arikainen,
Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

II koht
Liisa Kantsik,
Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

III koht
Mia Rõuk,
Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

Diplom kava hea esituse eest
Mathias Lambing,
Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov
Artur Rosenthal, Rapla MK, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar
Liseth Vain, Rapla MK, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar

II vanuserühm


I koht
Karl-Oskar Liivand,
Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

Diplom vabalt valitud pala hea esituse eest

Kaarel Lipping, Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

III vanuserühm

I koht
Joonas Neumann, Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov
III koht
Tähte Paalaroos, Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

IV vanuserühm

I koht
Patrik Sebastian Unt, Rapla MK, õp. Jandra Puusepp, km. Lilian Jõesaar
II koht
Celine Umborg,
Keila MK, õp Liis Mäevälja, km Kairi Vavilov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



harju

Copyright EML 2016