logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“. Tšello ja kontrabassi tulemused

21.03.2016


Tallinna Muusikakeskkoolis 21. märtsil 2016 žürii: Toomas Velmet, Henry-David Varema, Marcel Johannes Kits

TŠELLO



I VANUSERÜHM



I koht: Aleksander Traksmann - Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

II koht: Polina Smirnova, Kreenholmi Muusikakool, õp. Julia Smirnova, km. Jelena Gruljova

III koht: Marie Välja, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

III koht: Richard Renar Rebane, Nõmme Muusikakool, Õp.Ruslan Petrov, Km.Thea Nestor

III koht:  Miko Marius Onni, Viljandi muusikakool, õp. Heli Sommer, km. Signe Hiis

diplom: Aino Rahel Aimla, Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Ruslan Petrov, Km. Gerli Ild

diplom: Maria Martin, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

diplom: Adelina Zadiran, Pärnu muusikakool, õp. Irina Matveus, km. Aaro Tetsmann

II VANUSERÜHM 

I koht: Marija Smirnova, Kreenholmi Muusikakool, õp. Julia Smirnova, km. Jelena Gruljova

II koht: Aleksander Sebastian Lattikas,Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

II koht: Ekke Rainer Arndt, Tallinna Muusikakool, Õp.Evi Olt, Km.Maarja Vaitmaa

II koht Ksenia Jarmuhhamedova, Narva Muusikakool, õp. Oleg Tsvetkov, km. Alla Tsvetkova

diplom: Maria Tepp , Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

diplom: Evelin Uue, H.Elleri nim. Tartu Muusikakool, õp. Reet Mets, km. Anne-Mai Palm

III VANUSERÜHM

I koht: Maria Mutso ja eripreemia eesti helilooja teose Edgar Arro Largo D-duur suurepärase esituse eest, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

III koht: Angelika Anette Antsmäe, G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli eelõpe, Õp.Lembi Mets, Km.Reinut Tepp

III koht: Teodor Juko Hiiemaa, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Mart Laas, Km.Signe Hiis

diplom: Karret Sepp, Kuressaare muusikakool, õp. Laine Sepp, km. Tiina Rätsepp

diplom: Erik Smirnov, Pärnu muusikakool, õp. Irina Matveus, km. Aaro Tetsmann

KONTRABASS:

II VANUSERÜHM

II koht: Emma Kask, Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Marek Mere, Km.Tiiu Sisask

III VANUSERÜHM

II koht: Hanna-Ingrid Nurm, G.Otsa nim Tallinna Muusikakool, Õp.Meeme Saareväli, Km.Tiiu Maasing

II koht: Marten Taavet Kääramees, Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Marek Mere, Km.Tiiu Sisask



Eripreemiad kontsertmeistritele silmapaistva musitseerimise eest: Reinut Tepp, G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli ja Signe Hiis, Tallinna Muusikakeskkool



harju

Copyright EML 2016