logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“. Löökpilli eriala tulemused

13.03.2016


Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“ Eriala: Löökpill Nõmme Muusikakool, 13.03.2016 žürii: Rein Roos, Madis Metsamart, Anto Õnnis

Konkursi tulemused:

I  vanuserühm



I koht: Robert Valdna,  TMKK  õp. Vambola Krigul k/m Reet Ruubel

II koht: Karl Martin Tombak, Tallinna Muusikakool, õp. Kristjan Mäeots, k/m Merle Nee (täiendus 14.03)

II koht ja eripreemia vabalt valitud Bachi teoses esitamise eest: Katriin Meribel Kungla, Nõmme MK  õp. Aleksandra Kremenetski  km Arvo Ülenõmm



II koht: Jassi Sobko, Tartu II MK  Õp. Raivo Rebane, km Kersti Koort



III koht: Robert Kirk, Tartu II MK Õp. R.Rebane,       km Kersti Koort  



III koht ja eripreemia Mozarti teose hea esituse eest: Robin Mõtt, Pärnu MK  Õp. Olav Kund,    km. Marika Kapp



eripreemia eesti helilooja teose esitamise eest: Osvald Nigola, Elleri kooli NO  Õp. R.Rebane,     km Andre Hinn 



eripreemia vabalt valitud pala eest: Heily Einamann, Keila MK  õp. Marilin Erikson, km Kairi Vavilov





II vanuserühm

 



I koht ja eripreemia kohustusliku pala eest Jordan Laikre, TMKK, õp. Vambola Krigul k/m Reet Ruubel 



I koht ja eripreemia vabalt valitud pala meisterliku esituse eest: Reno Kokmann, Räpina MK, Õp R.Rebane   km Martina Võrk 



II koht: Jaan- Eerik Priks, Rakvere MK, Pjotr Tihhomirov, km Kaarel Peäske



II koht: Olaf Pandre, Nõmme MK, õp.Csaba Zoltan Marjan, km Arvo Ülenõmm



III koht: Krete Täpp, Kunda MK, Õp.P.Tihhomirov, km Merike Suban



III koht: Arvo Pärt, Jõhvi MK, Õp. Raivo Kallas, km.Jelena Gromova



eripreemia vabalt valitud loo hea esituse eest: Tauri Bachmann, Rapla MK,õp. Raimo Tappo  km Irina Troitskaja



eripreemia vabalt valitud loo hea esituse eest: Egnar  Hernits, Valga MK,Õp. Kristo Joosep,   km. Kersti Reimund



eripreemia vabalt valitud loo hea esituse eest: Georg Aints, Nõmme MK,õp.Csaba Zoltan Marjan  km Arvo Ülenõmm

III  vanuserühm







I koht: Tanel - Eiko Novikov, TMKK õp. Kristjan Mäeots k/m Meeli Ots



II koht ja eripreemia vabalt valitud pala esituse eest: Teodor Hirvoja, Nõmme Muusikakool õp. Csaba Zoltan Marjan, k/m Arvo Ülenõmm

  









harju

Copyright EML 2016