logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Regionaalsete löökpilli eriala konkursside tulemused

08.03.2016


Konkursid toimusid Lasnamäe, Rapla ja Heino Elleri nim. Muusikakoolis

   

Tallinna regiooni löökpilli eriala konkursi tulemused.

Konkurss toimus 5. märtsil Lasnamäe Muusikakoolis

žürii: Rein Roos, Madis Metsamart, Vambola Krigul

 

I vanuserühm



I koht: Robert Valdna,
TMKK  õp. Vambola Krigul k/m Reet Ruubel

II koht: Karl- Martin Tombak, Tallinna Muusikakool  õp. Kristjan Mäeots k/m. Merle Nee

III koht: Katriin Meribel Kungla, Nõmme Muusikakool, õp. Aleksandra Kremenetski,
k/m. Arvo Ülenõmm

II vanuserühm



I koht: Jordan Laikre, TMKK õp. Vambola Krigul k/m Reet Ruube

II koht: Georg Aints,
Nõmme Muusikakool õp.Csaba Zoltan Marjan, k/m Arvo Ülenõmm

II koht: Olaf Pandre, Nõmme Muusikakool õp.Csaba Zoltan Marjan, k/m Arvo Ülenõmm

III vanuserühm



I koht: Tanel - Eiko Novikov, TMKK õp. Kristjan Mäeots k/m Meeli Ots

III koht: Teodor Hirvoja, Nõmme Muusikakool õp. Csaba Zoltan Marjan, k/m Arvo Ülenõmm

 

Loode-Eesti regiooni löökpilli eriala konkursi tulemused.

Konkurss toimus Rapla Muusikakoolis



I vanuserühm



I koht:
Lisette Tarto, Keila MK; õp. Marilin Erikson, k/m Kairi Vavilov

II koht: Annabell Apri, Keila MK, õp. Marilin Erikson, k/m Kairi Vavilov

III koht: Heily Einamann, Keila MK, õp. Marilin Erikson, k/m Kairi Vavilov



II vanuserühm



I koht: Tauri Bachmann, Rapla MK, õp. Raimo Tappo

II koht: Renet Linnik, Rapla Mk, õp. Uku Kübar, k/m
Kristi Hinsberg

III koht: Ott Laurson, Rapla Mk, õp. Uku Kübar, k/m
Kristi Hinsberg



 

 

Tartu regioonideülese löökpilli eriala konkursi tulemused.

Konkurss toimus 5. märtsil Heino Elleri nim. Muusikakoolis

žürii: Aleksandra Kremenitski, Tõnu Kalm, Tiit Joamets



I vanusegrupp



I koht:
Osvald Nigola, Elleri kooli NO, Õp. R.Rebane, km Andre Hinn

II koht: Aksel Vürst, Räpina MK, Õp.Raivo Rebane, km.  Martina Võrk

III koht: Regnar Preeden, Räpina MK, Õp.R.Rebane, km.  Martina Võrk   

III koht: Robert Kirk,  Tartu II MK , Õp. R.Rebane, km Kersti Koort

diplom: Jassi Sobko, Tartu II MK, Õp. R.Rebane,  km Kersti Koort

diplom: Robin Mõtt,  Pärnu MK, Õp. Olav Kund,    km. Marika Kapp

eripreemia: Mattias Tani, Elleri kooli NO   , Õp. R.Rebane,  km Andre Hinn



II vanusegrupp



I koht: Jaan- Eerik Priks, Rakvere MK, Pjotr Tihhomirov, km Kaarel Peäske

I koht: Reno Kokmann,  Räpina MK
, Õp R.Rebane        km Martina Võrk

II koht: Arvo Pärt, Jõhvi MK, Õp. Raivo Kallas, km.Jelena Gromova

II koht: Krete Täpp, Kunda MK   
Õp.P.Tihhomirov km Merike Suban

III koht: Sten Jõearu, Põltsamaa MK, Õp. R.Rebane  km Taimi Geraštšenko


III
Egnar  Hernits,  Valga MK, Õp. Kristo Joosep,   km. Jüri Goltsov

Edasi pääsevad kohtadele tulnud ning diplomi pälvinud.





harju

Copyright EML 2016