logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Tallinna regiooni kitarriõpilaste konkursi tulemused

06.03.2016


Konkurss toimus 5. märtsil Nõmme Muusikakoolis

I VANUSERÜHM

 

1.Aleksei Voltšihhin              III koht-         Tallinna  Muusikakool

                                               Õp.Mirjam Kivisild

                                                                                                         

2..Edvard Villems                             III koht-         Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Ranno Nurmsaar

                                  

3.Liis Maria Simm                 II koht-           Tallinna Muusikakeskkool

                                               Õp.Vahur Kubja

           

4.Madleen Ambur                 III koht-         Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Ranno Nurmsaar



5.Oskar Treffner                  I koht- Tallinna  Muusikakool

                                               Õp.Mirjam Kivisild

 

                       

                                       II VANUSERÜHM

 

1.Adele Margarita Pärna     I koht  -          Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Ranno Nurmsaar

 

2.Ekke Gross            III koht-                     Vanalinna HK Muusikakool

                                               Õp.Vahur Kubja

 

3.Karl Luberg                                   III koht-         Tallinna Muusikakeskkool

                                               Õp.Vahur Kubja

 

4.Marleen Roomet                II koht-           Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Ranno Nurmsaar

 

5.Richard Raun                                 III koht-         Tallinna  Muusikakool

                                               Õp.Peeter Ott

 

6.Theodor Lattikas               II koht-           Tallinna Muusikakeskkool

                                               Õp.Robert Jürjendal

 

III VANUSERÜHM

 

1.Harald Trass                                  I koht- Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Martin Kööbi

 

2.Martin Poks                                   II koht-           Tallinna  Muusikakool

                                               Õp.Mirjam Kivisild

 

3.Mihkel Hirve                                  III koht-         Vanalinna HK Muusikakool

                                               Õp.Kirill Ogorodnikov

 

4.Märten Männiste               I koht- Tallinna Muusikakeskkool

                                               Õp.Vahur Kubja

 

IV VANUSERÜHM

 

1.Anete Altrov                                  I koht-            Vanalinna HK Muusikakool

                                               Õp.Vahur Kubja

 

2.Joonatan Kivi                                 II koht-                       Pirita Kitarristuudio

                                               Õp.Kirill Ogorodnikov

 

3.Kristjan Rikas                                III koht-                     Vanalinna HK Muusikakool

                                               Õp.Kirill Ogorodnikov

 

4.Kärttu Kivinukk                 III koht-         Tallinna  Muusikakool

                                               Õp.Siiri Kelder

 

 



harju

Copyright EML 2016